در روزهای اخیر مصاحبه ای از علیرضا ورناصری کاندیدای مجلس یازدهم منتشر شده است که در آن از کنار گذاشتن تبلیغات کاغذی و پیوستن به کمپین تبلیغات پاک خبر داده است. با مرور آرشیو اینترنت متوجه شدیم که متن مصاحبه تکراری و  نسخه اول این خبر مربوط به سال ۹۵ و دور دوم انتخابات مجلس […]

در روزهای اخیر مصاحبه ای از علیرضا ورناصری کاندیدای مجلس یازدهم منتشر شده است که در آن از کنار گذاشتن تبلیغات کاغذی و پیوستن به کمپین تبلیغات پاک خبر داده است.

با مرور آرشیو اینترنت متوجه شدیم که متن مصاحبه تکراری و  نسخه اول این خبر مربوط به سال ۹۵ و دور دوم انتخابات مجلس دهم بوده و مصاحبه جدید با کمترین تغییر و صرف عوض کردن نام سایت خبری ،عنوان دوره انتخابات و اضافه شدن پیشوند دکتر  به عنوان مصاحبه جدید بازنشر شده است!

کاندیداسنج بدون قضاوت درباره خوب یا بد بودن چنین کمپین هایی به هواداران و ستادهای انتخاباتی کاندیداها توصیه می کند در مصاحبه ها، اخبار و محتواهای تبلیغاتی خود خلاقیت به خرج داده و تلاش نمایند محتواهای جدید و بروزی تولید کنند.

در زیر هر دو مصاحبه جهت بررسی و تطبیق متن آورده شده اند:

مصاحبه مربوط به سال ۱۳۹۵

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیکانیوز:علیرضا ورناصری،کاندیدای دور دوم انتخابات در حوزه مسجدسلیمان،تصمیم گرفت به جای چاپ پوستر،هزینه این کار را در اختیار یکی از موسسه های خیریه قرار دهد.

علیرضا ورناصری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد چرایی عدم نصب پوستر در شهرستان مسجدسلیمان در دور دوم تبلیغات اظهار داشت:واقعیت این است که ما تصمیم گرفتیم به جای چاپ پوستر و نصب آنها در سطح شهر که باعث تخریب چهره شهر میشود،این هزینه را به یکی از موسسه های خیریه کمک کنیم و تبلیغات خود را به سمت تبلیغات پاک ببریم.

وی افزود:البته درصد بسیار کمی تهیه کرده ایم،که امیدوارم هواداران عزیز با رعایت اخلاق انتخاباتی این تعداد را تنها در محل های تعیین شده نصب کنند.

این شکل تبلیغات با عنوان<<تبلیغات پاک>> در این دوره از انتخابات بعنوان سیاست تبلیغاتی ستاد مهندس ورنناصری انتخاب شده است و میتواند بعنوان یک الگو از سوی سایر کاندیدا نیز انتخاب شود.

مصاحبه مربوط به سال ۱۳۹۸

 

به گزارش    پایگاه خبری تحلیلی تکماه، علیرضا ورناصری کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه مسجدسلیمان،لالی، اندیکا و هفتکل تصمیم گرفت به جای چاپ پوستر، هزینه این کار را در اختیار یکی از موسسه های خیریه قرار دهد.
علیرضا ورناصری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص عدم نصب پوستر در سطح حوزه انتخابیه در زمان تبلیغات اظهار داشت: واقعیت این است که ما تصمیم گرفتیم به جای چاپ پوستر و نصب آنها در سطح شهر که باعث تخریب چهره شهر می شود، این هزینه به یکی از موسسات خیریه اختصاص یابد و تبلیغات خود را به سمت “تبلیغات پاک” ببریم.

وی افزود: البته درصد بسیار کمی تهیه کرده ایم، که امیدوارم هواداران عزیز با رعایت اخلاق انتخاباتی این تعداد را تنها در محل های تعیین شده نصب کنند.

گفتنی است این شکل تبلیغات تحت عنوان “تبلیغات پاک” در این دوره از انتخابات مجلس، سیاست تبلیغاتی ستاد دکتر علیرضا ورناصری در راستای حفاظت از محیط زیست انتخاب شده است و می تواند بعنوان یک الگو از سوی سایر کاندیدا نیز بکار گرفته شود.