دکتر علیرضا زراسوندی کاندیدای مجلس یازدهم از مسجدسلیمان در پی حضور نداشتن در لیست نهایی شورای نگهبان در پیامی از تمامی هواداران خود تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش رسانه کاندیداسنج درپی اعلام بررسی های نهایی شورای محترم نگهبان پروفسور علیرضا زراسوندی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل بیانیه ای را از طریق روابط عمومی ستاد خود منتشر کردند که نسخه ای از آن در اختیار کاندیداسنج قرار گرفته است. متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

باسلام و عرض احترام،

زبانم از قدردانی و تشکر از مردمان ارزشمند شهرهای مسجدسلیمان ، اندیکا، لالی و هفتکل که در این چند ماه کنارشان بودم و مهر و محبت خالصانه و بی نظیر را نسبت به اینجانب روا داشتند، قاصر است .

از دعای پیرزن اندیکایی، با آن دستان پینه بسته که خود حرف هایی برای گفتن داشت و از دروغ گویی و قول های عمل نشده سخن میگفت ،از حمایت های شبانه روزی جوان دبیرستانی در محله پشت برج ، دلسوزیهای خواهر مهربان اهل اسلام آباد هفتکل که می گفت؛ این دوره نمیگذاریم برای اخذ رای در این محله معامله کنند،از مشاوره و همفکری جوان روشنفکر و فرهیخته اهل لالی که دلیل مشارکت خود در انتخابات حضور اینجانب می دانست، ازحمایت های بی بدیل کارمندان ادارات مختلف مسجدسلیمان، کمال تشکر و سپاس گزاری را دارم .

دستان گرم بزرگان طوایف بختیاری و ریش سفیدان طایفه زراسوند را که شرافتمندانه حامی اینجانب بودند به گرمی میفشارم و از رهنمودهای ارزشمندشان سپاسگزارم.

اعتقاد بنده این است صداقت و شفافیت اصلی ترین شاخص انتخاب یک مسئول است . بنابراین در کلیه جلسات و دورهمی هایی که به لطف شهروندان فهیم تدارک دیده میشد ، از گفتن حقایق و ظلم هایی که پشت پرده در حق مردم مظلوم این خطه میشود، ابایی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت که این خود یکی از دلایل مشکلات بوجود آمده بوده است.
حال که شورای محترم نگهبان این حقیر را شایسته خدمتگزاری به مردن شریف مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل ندانسته است با وجود فرصت باقی مانده جهت اعتراض صحیح نمیدانم که شما عزیران را در انتظار نگه دارم و امید دارم افکاری که برای توسعه جایگاه شهرمان داشتم با کمک برادران و خواهران فهیم و دلسوز چهار شهرستان در آینده عملیاتی نمایم.

درخاتمه معتقدم انتخابات یک اصل مهم در تثبیت مردم سالاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر فرد حق دارد آزادانه در تعیین سرنوشت خود دخالت کند و اینجانب هیچگاه خود را قیم مردم فهیم حوزه انتخابیه ندانسته و نمیدانم لذا از همه شهروندان محترم تقاضا میکنم با رعایت ملاک های عقلی و بدور از تعصبات طایفه ای، اصلح را انتخاب و در انتخابات حضور یابند.

از اقوام مختلف عرب و طوایف بختیاری و غیر بختیاری و همه دانشجویان توانمند، دانشگاهیان، بانوان و جوانان برومندکه بدون هیچ چشم داشتی با نیتی پاک همراه و همگام اینجانب بودند کمال تشکر و قدردانی را دارم و برای یکایک شما سروران سلامتی و توفیقات روزافزون را از درگاه احدیت خواستارم و ابراز میدارم بر عهدی که مدتها پیش بسته ایم استوار می مانم.

با تشکر و آرزوی توفیق الهی
دکتر علیرضا زراسوندی
یازدهم بهمن ماه ۹۸