عضو کمیسیون تلفیق بودجه از بررسی بودجه سال ۹۹ در مجلس پس از انتخابات ۲ اسفند خبر داد. احمد امیر آبادی‌فراهانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ مجلس شورای اسلامی ، در تشریح روند بررسی لایحه بودجه سال آینده در این کمیسیون، اظهار داشت:کمیسیون تلفیق وارد بخش هزینه‌ای بودجه شده و از روز یکشنبه تا […]

عضو کمیسیون تلفیق بودجه از بررسی بودجه سال ۹۹ در مجلس پس از انتخابات ۲ اسفند خبر داد.

احمد امیر آبادی‌فراهانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ مجلس شورای اسلامی ، در تشریح روند بررسی لایحه بودجه سال آینده در این کمیسیون، اظهار داشت:کمیسیون تلفیق وارد بخش هزینه‌ای بودجه شده و از روز یکشنبه تا سه شنبه هفته آینده در شیفت شب تبصره بخش هزینه‌ای را بررسی می‌کند.

وی با بیان اینکه طبق آیین‌نامه داخلی مجلس کمیسیون تلفیق بودجه ۲ هفته فرصت برای بررسی لایحه دارد، افزود:بر اساس آیین‌نامه داخلی پارلمان این فرصت ۲ هفته‌ای قابل تمدید است که هیئت رئیسه با درخواست کمیسیون تلفیق مبنی بر تمدید ۲ هفته‌ای برای بررسی بودجه موافقت کرده است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ ، گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده بررسی لایحه بودجه ۹۹ تا دوم بهمن به پایان می‌رسد و در اختیار نمایندگان قرار می‌گیرد و نمایندگان نیز ۱۰ روز فرصت دارند تا لایحه را بررسی و پیشنهادات خود را مطرح کنند.

نماینده قم در مجلس با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ پس از برگزاری انتخابات ۲ اسفند در صحن علنی پارلمان انجام می‌شود، گفت: به دلیل اینکه مجلس تا ۱۲ بهمن‌ماه به صورت مستمر جلسه علنی دارد و پس از آن تا ۴ اسفند نمایندگان در حوزه انتخابیه خود حضور دارند، بررسی بودجه سال ۹۹ پس از برگزاری انتخابات مجلس در پارلمان انجام می‌شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: برای اینکه پرونده بودجه سال ۹۹ تا پایان امسال بسته شود احتمالاً در زمان بررسی آن تعدادی از اعضای شورای نگهبان در جلسات مجلس حضور پیدا کنند و هم‌زمان با بررسی مجلس آنها نیز مصوبات نمایندگان را بررسی و اعلام نظر کنند.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم