به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، روحانیون، طلاب و جمعی از مسئولان محلی آئین تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه ناحیه هفتگل برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، روحانیون، طلاب و جمعی از مسئولان محلی آئین تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه ناحیه هفتگل برگزار شد.

در این برنامه که در سالن اجتماعات فجر اداره آموزش و پرورش هفتگل برگزار شد سردار محمود معین‌پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان نیز حضور داشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عابدین طباطبایی فرماندار شهرستان هفتگل و علی عسگر ظاهری عبده‌وند نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی نیز در این برنامه حضور داشتند.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین علی خلیلی‌ پیربلوط امام جمعه هفتگل در آئین تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه ناحیه هفتگل شرکت کرد.

در این برنامه از سوی سردار محمود معین‌پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان، سرگرد علی جعفری به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه هفتگل معرفی شد.

همچنین جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان از تلاش و زحمات سرهنگ عظیم حسنی فرمانده پیشین سپاه ناحیه هفتگل تقدیر کرد.

سردار شهید رضا شهنی‌فیض نخستین فرمانده سپاه ناحیه هفتگل بود که در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۰ در مسجدسلیمان دیده به جهان گشود.

این دلیرمرد بختیاری در دوران دفاع مقدس همگام با دیگر رزمندگان اسلام به جبهه رفت و در روز ۲۸ اسفند ماه سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر به فیض شهادت نائل آمد و آسمانی شد.

شهید رضا شهنی‌فیض در سن ۲۰ سالگی در جزیره مجنون به شهادت رسید و پیکر پاکش پس از یک تشییع باشکوه در گلزار شهدای منطقه بی‌بیان مسجدسلیمان آرام گرفت.

  • منبع خبر : تسنیم