در این بیانیه، دفتر ارتباطات مردمی این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس این شایعه را سراسر دروغ و ساخته و پرداخته طرفداران دوتن از کاندیداهای رد و تایید صلاحیت شده دانسته و خواهان برخورد جدی نهادهای مسئول با این افراد می باشد.

به گزارش کاندیداسنج، دفتر ارتباطات مردمی علی عسگر ظاهری نماینده فعلی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل بیانیه ای انتشار و در اختیار کاندیداسنج قرار داده است که متن آن به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با بالا گرفتن تب انتخابات شاهد رشد روزافزون بداخلاقی ها و انتشار دروغ ها و شایعات مختلف بر علیه نماینده تلاشگر مردم شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی هستیم و این شرایط باعث رنجش خیل عظیم هواداران ایشان گشته است.

متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد انتشار شایعه سراسر دروغ مبنی بر رد صلاحیت مهندس ظاهری توسط طرفداران یکی از کاندیدای رد صلاحیت شده و یکی از کاندیدای تایید صلاحیت شده در انتخابات پیش رو بودیم که نهایت عجز این افراد را میرساند.

همانگونه که بصورت رسمی اعلام شد نماینده پاکدست مردم در مجلس شورای اسلامی تاییدیه نهایی خود را از نهادهای نظارتی دریافت کرد و این شایعات خللی در عزم طرفداران مهندس ظاهری ایجاد نخواهد کرد.

از نهادهای مسئول در این بخش انتظار میرود با متولیان مسموم کردن فضای انتخابات برخورد جدی شود تا در یک فضای سالم مردم عزیزمان بر مبنای شایستگی بهترین فرد را بعنوان وکیل خود انتخاب نمایند.

دفتر ارتباط مردمی علی عسگر ظاهری

  • نویسنده : تحریریه کاندیداسنج
  • منبع خبر : دفتر ارتباطات مردمی آقای ظاهری