تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۶
کد خبر : 2995

انتخابات بنیاد حامیان دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

انتخابات بنیاد حامیان دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد
در دومین جلسه هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه علم و صنعت ایران، انتخابات تعیین اعضای هیات مدیره و بازرس این بنیاد برگزار و اعضای اصلی و علی‌البدل مشخص شدند.

کاندیداسنج؛ در دومین جلسه هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه علم و صنعت ایران، انتخابات تعیین اعضای هیات مدیره و بازرس این بنیاد برگزار و اعضای اصلی و علی‌البدل مشخص شدند.

دومین جلسه هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه علم و صنعت ایران، سه‌شنبه ۱۰ آبانماه ۱۴۰۱ با حضور اکثریت اعضای هیات امنای این بنیاد، هیات رئیسه و دبیر کل انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه، در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد امام رضا (ع) برگزار شد که طبق برنامه قبلی، با برگزاری انتخابات هیات امنا، اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره و بازرس این بنیاد مشخص شدند.

در ابتدای این نشست، دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) به مدعوین و شرکت‌کنندگان خیرمقدم و از قبول دعوت دانشگاه توسط خیرین، قدردانی کرد. وی با معرفی تاریخچه و سوابقی از افتخارات و درخشش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران و ضمن تاکید بر لزوم استقلال مالی دانشگاه و جلب درآمد از ناحیه خارج از کمک‌های دولتی، گفت: در دانشگاه‌های ما، حدود ۱۰ درصد از مجموع کمک‌های دولت در اختیار رئیس دانشگاه است که این برای انجام ماموریت‌های دانشگاه، بسیار ناکافی است.

دکتر انبیاء در بخش دیگر سخنان خود تصریح کرد: اگر دانشگاه بتواند منابع خود را خودش تامین نماید، استقلالش بیشتر حفظ می‌شود و هر قدر دانشگاه‌ها بیشتر مستقل باشند، در انجام ماموریت‌های خود موفق‌تر خواهند بود. دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه مهم و بزرگی است که ظرفیت‌های زیادی برای خدمت برای جامعه دارد و لذا فکر تاسیس بنیاد حامیان دانشگاه از اینجا نشأت گرفت تا با کمک شخصیت‌های مهم بتوانیم در جذب درآمد برای دانشگاه برای ارایه خدمات بیشتر آن با تکیه بر توانمندی‌های دانشگاه استفاده کنیم.

در ادامه جلسه، همانند روال جلسه قبل، تعدادی از حاضران از جمله دکتر جاسبی، مهندس باهنر، حاج اکبر ابراهیمی (خیّر ملی)، دکتر ولی‌ئی (مدیرعامل مجمع خیرین کشور)، دکتر هاشم‌پور (معاون وزارت صمت)، دکتر معموری (مشاور اقتصادی نخست‌وزیر عراق)، مهندس قاسمی (مدیرعامل روبیکا)، دکتر جاوید (معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران) و… به بیان نقطه نظرات و راهکارهای خود برای تقویت بنیاد حامیان دانشگاه پرداختند و سپس انتخابات هیات مدیره بنیاد برگزار شد که در نهایت، افراد ذیل انتخاب شدند:

اعضای هیات مدیره اصلی: دکتر منصور انبیاء، دکتر مرتضی رئیسی دهکردی، دکتر علیرضا علی‌احمدی، مهندس سید محمد موسوی، مهندس محمدرضا باهنر، دکتر علیرضا سعیدی عزیزکندی، دکتر محسن ولی‌ئی، آقای اکبر ابراهیمی و مهندس سید حمیدرضا قاسمی

اعضای هیات مدیره علی‌البدل: دکتر مرتضی هاشم‌پور و دکتر سعید سلیمانی خوشرو

بازرس اصلی: دکتر علیرضا حاجی‌جباری

بازرس علی‌البدل: دکتر فوژان صباحی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.